činnost sboru / Usnesení výroční valné hromady SDH Tuklaty za rok 2016 konané 21.1.2017
Usnesení výroční valné hromady SDH Tuklaty za rok 2016 konané 21.1.2017

Usnesení valné hromady SDH Tuklaty

konané dne: 21.1.2017 v Klubovně SDH, Ke Školce 24, 25082 Tuklaty.

Valná hromada SDH Tuklaty po vyslechnutí zprávy o činnosti včetně výhledu na další rok, zprávy o činnosti jednotky obce, zprávy o hospodaření za rok 2016, revizní zprávy a diskusi přijímá následující usnesení:

1. Schvaluje:
  1. Zprávu o činnosti včetně výhledu na další rok.
  2. Zprávu o činnosti jednotky obce.
  3. Hospodaření za rok 2016.
  4. Revizní zprávu.
  5. Členský příspěvek na další rok ve výši 200 Kč za člena. Členi v důchodovém věku jsou od příspěvku k SDH osvobozeni, na OSH ho za ně odvede SDH. Termín pro odvod členských příspěvků na OSH je do 31.1.
  6. Podávání žádostí o dotace výborem SDH.

1. Ukládá:
  1. výboru SDH
  1. Zabezpečit pravidelnou činnost SDH tak, aby byly splněny úkoly stanovené dnešní valnou hromadou, obsažené ve schválených dokumentech.
  2. Vyhodnotit diskusi z VVH včetně připomínek a případné náměty zapracovat do plánu práce.
  3. Zabezpečit účast představitelů SDH na shromážděních OSH.
  1.  všem členům SDH
  1. Aktivně se podílet na plnění jednotlivých úkolů stanovených v plánu činnosti na daný rok.
  2. I nadále podporovat práci výboru SDH a získávat další občany za členy SDH.
  3. Nadále spolupracovat s obcí a spolky obce.
  4. Udržovat zásahovou techniku JSDHO a SDH.

Za návrhovou komisi:

Petr Polášek                                          Aleš Průžek                                                Peter Borovský

Vložil: Lukáš Koníček (21.1.2017)