činnost sboru / ČERTOVSKÁ JÍZDA 2021
ČERTOVSKÁ JÍZDA 2021

Na začátku stála myšlenka uspořádat akci , kde se v této covidové době sejdou děti s čerty na volném prostranství a užijí si společně čertovský rej.

Od  myšlenky nebylo daleko k činům a tak 5.12. vyjela do našich obcí 1.Čertovská jízda. Po cestě jsme měli 5 zastávek , kde jsme se společně všichni potkali, postrašili děti, oni nám řekli své poctivě naučené básničky a za odměnu dostaly něco dobrého na zub. Nyní, když píšeme tyto řádky, můžeme dle ohlasu , které tato akce vyvolala říci, že se nám tato akce povedla a lidem se líbila. Velké poděkování patří paní Petře Černuškové, která celou akci vymyslela a zorganizovala společně s Tuklatskými hasiči a nadšenými spoluobčany. Děkujeme Obecnímu úřadu za poskytnutí sladké odměny a Petře Černuškové, která sehnala sponzorský dar ve formě ovoce.

Milan Černuška, starosta SDH Tuklaty

Vložil: Lukáš Koníček (5.12.2021)

podrobně

činnost sboru / ČERTOVSKÁ JÍZDA 2021