činnost sboru / Cvičení hasičských jednotek v Poříčanech
Cvičení hasičských jednotek v Poříčanech
11.11.2023 se konalo v Poříčanech  tradiční cvičení jednotek pod taktovkou SDH Poříčany, SDH Klučov a SDH Vykáň. Celkem 6 týmů z okolních JSDH se postavilo na trať, která prověřovala členy jednotky jak po odborné i fyzické stránce. Týmy musely absolvovat celkem 6 stanovišť, která obsahovala např. jak správně postupovat při nehodě, poskytnutí první pomoci v náročném terénu, vytvoření izolační pěny, záchrana osob v zakouřeném objektu, ale i fyzická průprava nebo jízda zručnosti. Nejlépe se dařilo domácím, které následoval tým z SDH Tuklaty (2.místo )a SDH Klučov. Večer se už nesl v přátelském duchu, kde si naši členové vzájemně sdíleli své poznatky ze svých výjezdů, ale i informace, co si kdo nového pořídil nebo co se nového v technice objevilo na trhu.

Vložil: Petra Černušková (11.11.2023)

podrobně

činnost sboru / Cvičení hasičských jednotek v Poříčanech