činnost sboru / Usnesení VVH 19.1.2013
Usnesení VVH 19.1.2013

Usnesení výroční valné hromady SDH Tuklaty

konané dne: 19.1.2013 v : Klubovně SDH, Ke Školce, Tuklaty.

Výroční valná hromada SDH Tuklaty po vyslechnutí zprávy o činnosti včetně výhledu na další rok, zprávy velitele, zprávy o hospodaření za rok 2012, zprávy revizora a diskusi přijímá následující usnesení:

I.                    Schvaluje:

1)      Zprávu o činnosti včetně výhledu na další rok.

2)      Zprávu velitele.

3)      Hospodaření SDH za rok 2012.

4)      Zprávu revizora SDH.

5)      Členský příspěvek na další rok ve výši 200 Kč za člena. Členi v důchodovém věku jsou od příspěvku k SDH osvobozeni, na OSH ho za ně odvede SDH. Termín pro odvod členských příspěvků na OSH je do 31.1.

II.                  Ukládá:

a)      výboru SDH

1)         Zabezpečit pravidelnou činnost SDH tak, aby byly splněny úkoly stanovené dnešní valnou hromadou, obsažené ve schválených dokumentech.

2)         Vyhodnotit diskusi z VVH včetně připomínek a případné náměty zapracovat do plánu práce.

3)         Zabezpečit účast představitelů SDH na shromážděních OSH.

b)      všem členům SDH

1)    Aktivně se podílet na plnění jednotlivých úkolů stanovených v plánu činnosti na daný rok.

2)    I nadále podporovat práci výboru SDH a získávat další občany za členy SDH.

Vložil: Lukáš Koníček (19.1.2013)

činnost sboru / Usnesení VVH 19.1.2013