činnost sboru / Nová stříkačka Rosenbauer FOX 4 Special Sport
Nová stříkačka Rosenbauer FOX 4 Special Sport
MÁME SKVĚLOU NOVINKU!

Nedávno jsme v Tuklatech obnovili mužské družstvo v požárním sportu a poprvé za více než 140letou historii našeho sboru dobrovolných hasičů jsme zformovali i družstvo žen. Aby mohly tyto týmy trénovat a soutěžit na nejvyšší úrovni, potřebují odpovídající vybavení. Máme radost, že vám můžeme oznámit, že díky Finanční skupině Partners jsme nyní hrdými vlastníky špičkové přenosné stříkačky Rosenbauer FOX 4 Special Sport!

Toto moderní zařízení nám umožní nejen rychleji a efektivněji zasahovat při požárech a krizových situacích, ale také pomůže našim družstvům v požárním sportu dosahovat lepších výkonů.

Za Finanční skupinu Partners předal tento dar Mgr. Martin Švec, generální ředitel pojišťovny Simplea a penzijní společnosti Rentea.
Děkujeme za podporu!
Vložil: Lukáš Koníček (3.10.2023)

podrobně

činnost sboru / Nová stříkačka Rosenbauer FOX 4 Special Sport